• Rączki i uchwyty do garnków

W ofercie sklepu zepremium.pl znajdą Państwo oryginalne rączki i uchwyty do pokryw, garnków oraz do patelni niezależnie od serii produktów. Nawet w kilkunastoletnich, a nawet jeszcze starszych garnkach można błyskawicznie zamontować nowe uchwyty, specjalnie dedykowane do konkretnej linii naczyń kuchennych.

Posiadamy proste uchwyty tzw. zaślepki, oraz uchwyty ze wskaźnikiem temperatury precyzyjnie wskazujący właściwy zakres temperatury podczas gotowania i smażenia.

Przypominamy: Najnowsze naczynia, obecne w sprzedaży od kilu lat to linia Z-Line, trochę starsze są naczynia z serii TF, najstarsze zaś garnki i patelnie oznaczone są symbolami LD. Aby uniknąć pomyłki przy każdym uchwycie znajdują się informacje do których serii naczyń są one przeznaczone.

Stal, z której wykonane są naczynia kuchenne firmy Zepter to doskonały materiał, który przy właściwym użytkowaniu jest praktycznie niezniszczalny. Po kilku latach użytkowania garnków i patelni może jednak zaistnieć potrzeba wymiany uchwytów do pokrywek, albo rączek do garnków i patelni.

Jeśli szukają Państwo uchwytów do pokrywek Zepter ze wskaźnikiem temperatury wszystkie modele znajdą Państwo w dziale Termokontrolery  Jeśli posiadają Państwo naczynia Zepter z takimi uchwytami to można je wymienić na termokontroler, dzięki któremu proces smażenia i gotowania będzie jeszcze łatwiejszy.

Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją obsługi termokontrolera gdzie szczegółowo wyjaśniono zasady jego działania. Na naszym blogu znajdą Państwo również inne, ciekawe artykuły przedstawiające krok po kroku proces gotowania bez dodatku wody, w niskiej temperaturze w tym metodą Sous Vide.