• Kategorie
  • Szukaj
  • VacSy

Próżniowe przechowywanie żywności z Zepter VacSy

Zepter VacSy to kompletny system próżniowego pakowania i przechowywania produktów spożywczych. Począwszy od pojemników wykonanych z sodowo-wapniowego szkła hartowanego, odpornych na temperatury rzędu 90 stopni dostępnych w różnych kształtach i rozmiarach, po specjalne pokrywy kompatybilne z naczyniami kuchennymi Zepter.

System próżniowy VacSy zabezpiecza żywność w naturalny sposób z zachowaniem witamin i składników odżywczych.

Istotną cechą systemu próżniowego VacSy jest jego kompatybilność z naczyniami kuchennymi Zepter. Za pomocą zgrzewarki i specjalnych pokryw mogą Państwo zabezpieczyć i bezpiecznie przechować żywność bezpośrednio w naczyniu, w którym została ona przygotowana.

Próżniowy system przechowywania żywności opatentowany przez firmę Zepter to naturalna metoda konserwowania żywności bez stosowania żadnych dodatków, za to z zachowaniem witamin i składników odżywczych.

Dość marnowania żywności

Wiele razy zdarza się, że kupujemy za dużo jedzenia, które po kilku dniach ląduje w koszu, ponieważ nie nadaje się już do spożycia. Niezabezpieczone jedzenie szybciej się marnuje, co naraża nas na dodatkowe koszty. Stosując pojemniki VacSy oszczędzamy jedzenie, czas i pieniądze.

Wielu ludzi kupuje wędliny albo sery na wagę, które w sklepie najczęściej zawijane są w folię i dodatkowo w papier. Kupując wiele tak pakowanych produktów nie widać, co w którym opakowaniu się znajduje. Wystarczy więc przełożyć produkty do przezroczystych pojemników Vacsy, aby mieć pełną kontrolę nad stanem swojej lodówki.

Ponadto zapachy jedzenia umieszczone w pojemnikach próżniowych Zepter nie mieszają się ze sobą.

Szklane pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach, każdy więc może dobrać kształt i rozmiar pojemnika według własnych potrzeb.

Warto wspomnieć, że próżniowo można również przechowywać inne wartościowe przedmioty chroniąc je przed przypadkowym zabrudzeniem czy nieprzyjemnymi zapachami. Próżniowo można przechowywać pieniądze, ważne dokumenty i biżuterię, a nawet ubrania, które zapakowane bez powietrza są właściwie chronione ale również zajmują mniej miejsca.

Szczegółowe informacje na temat próżniowego systemu VacSy przedstawione zostały na naszym blogu, a wpis dostępny jest tutaj: Próżniowe przechowywanie żywności