• Kategorie
  • Szukaj
  • Noże Zepter

Ostre i precyzyjne noże kuchenneZepter to doskonały i niezawodny element wyposażenia każdej kuchni. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo noże renomowanej marki Felix Solingen. FELIX® to firma z tradycjami i jednocześnie jeden z najstarszych wytwórców noży, który wyroby nożownicze wytwarza od 1790 roku. Ponadto oferujemy wysokiej jakości ostrzałki do noży, deski do krojenia z litego drewna, a także stojaki magnetyczne na noże.

Niech Państwa nie zmylą kolorowe rękojeści noży Zepter z serii Professional - różne kolory uchwytów zastosowano aby błyskawicznie odróżnić i wybrać właściwy nóż do określonego produktu. Ostrza noży typu razor sharp są bardzo ostre i wyjątkowo precyzyjne.

Wysokiej jakości noże renomowanej marki Zepter - Felix Solingen produkowane są w Niemczech z doskonałej jakości stali. Noże Zepter wytwarzane są z wysokostopowej chromowo-molibdenowo-wandarowej stali X50 CrMoV15, z japońskiej wielowarstwowej stali VG10, a także z ostrzowej stali nierdzewnej  X65 CR13.

Wybór do produkcji noży tych właśnie rodzajów stali gwarantuje odporność na korozję, dużą elastyczność oraz ochronę przez uszkodzeniami powierzchni tnącej.