• Produkty Bioptron

Lampa Bioptron gdzie kupić

W ofercie sklepu zepremium.pl lampy nie są dostępne za pośrednictwem szybkich zakupów ponieważ zależy nam, aby proces zakupu lampy rozpocząć od rozmowy, aby lepiej poznać Państwa potrzeby i dobrać produkt dokładnie według Państwa oczekiwań.

Bardzo często podczas takiej rozmowy okazuje się, że produkt, którego zakup planowali Państwo wcześniej nie jest optymalnie dobrany. Znając Państwa potrzeby wspólnie możemy ustalić co w danym przypadku sprawdzi się najlepiej i będzie najkorzystniejszym dla Państwa wyborem.

Nieocenioną rolę w światłoterapii odgrywa właściwy dobór filtrów Bioptron do terapii światłem, ponieważ różne kolory posiadają określone częstotliwości i różne długości fali. Dobór właściwych filtrów to tylko jeden z aspektów bezpośrednio związanych z optymalnym używaniem lampy Bioptron.

Dlatego jeśli planują Państwo zakup lampy Bioptron prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:  692-288-005

Produkty Bioptron już od przeszło 30 lat wspierają rehabilitację, a także pomagają w regeneracji i utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia ludziom na całym świecie. Terapia światłem Bioptron przyspiesza procesy gojenia się ran oraz odbudowuje upośledzone funkcje organizmu, poprawia odporność, miejscowe krążenie krwi oraz zmniejsza ból i poprawia komfort podczas problemów ze stawami. Terapia wspomagająca Bioptron często stosowana jest przez sportowców przyspieszając regenerację tkanek po różnego rodzaju uszkodzeniach i kontuzjach.

Lampa Bioptron jest również polecana przy różnego rodzaju problemach skórnych i zaburzeniach dermatologicznych, takich jak choćby trądzik czy atopowe zapalenie skóry. Świetnie z takimi problemami radzi sobie przenośny Medolight Bludoc, urządzenie wielkości smartfona, który zawsze można mieć przy sobie.

Seniorzy chętnie korzystają z pomocy światła Bioptron przy problemach zwyrodnieniowych oraz reumatycznych.

Jeśli posiadają Państwo lampę Bioptron od dłuższego czasu to warto zastanowić się na zakupem filtra fulerenowego, który jest skuteczniejszy od filtra podstawowego. Dzięki temu bez wymiany lampy na nowszy model można znacznie zwiększyć jej wartość użytkową.