• Słuchawka prysznicowa Lotus

Wylewka pryszicowa Zepter Lotus z systemem wielokrotnej filtracji wody. Słuchawka prysznicowa dostępna w kolorze białym i srebrnym. Perforowane sito wylotowe z 280 mikrootworami zwiększającymi ciśnienie wody

Wybierz kolor
487.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność 3 szt.

Zamów telefonicznie: 692 288 005

Słuchawka prysznicowa Zepter Lotus

Głowica prysznicowa Lotus firmy Zepter z systemem wielokrotnej filtracji to remedium na twardą i zanieczyszczoną wodę.

Codzienne korzystanie ze słuchawki prysznicowej z filtrami oczyszczającymi wodę ma bezdyskusyjny wpływ na zdrowie i wygląd naszej skóry.

Zawartość chloru w wodzie wodociągowej z jednej strony zapobiega rozwojowi drobnoustrojów, z drugiej jednak strony może powodować nadmierne przesuszenie oraz swędzenie skóry, a także może mieć niekorzystny wpływ na kondycję włosów powodując ich nadmierną łamliwość.

Głowica prysznicowa z dwoma filtrami oczyszczającymi wodę nie tylko minimalizuje problem chloru ale również tlenku żelaza, czyli jednego z głównych składników popularnej rdzy i wapnia tworzącego białe naloty na wylewkach prysznicowych, które z czasem ograniczają przepływ wody.

Filtry Lotus zatrzymują również wszelkie osady z instalacji wodnej.

Zdarza się, że pomimo używania wysokiej jakości kosmetyków do mycia ciała i włosów mamy wrażenie, że nasza skóra jest przesuszona, a włosy matowe. Powodem może być słaba jakość i nieodpowiednia twardość wody. Korzystając z słuchawki prysznicowej z systemem filtrującym można zniwelować z wody to większość zanieczyszczeń.

Słuchawka prysznicowa Lotus wyposażona jest w dwa rodzaje filtrów:

Opcjonalnie w sprzedaży dostępne są również filtry witaminowe, których opis działania znajdą Państwo poniżej w sekcji Podobne produkty.

Wymienne, podstawowe filtry osadowe pakowane są po trzy sztuki, a szacunkowy czas po jakim należy wymienić filtry to około 2 miesiące - w zależności od intensywności użytkowania słuchawki, a także od jakości wody. Oznacza to, że komplet filtrów wystarczy na około pół roku użytkowania słuchawki.

Słuchawka prysznicowa Zepter Lotus z wymienymi filtrami

Opcjonalne filtry witaminowe pakowane są po jednej sztuce. Filtr witaminowy do głowicy wystarczy na przefiltrowanie około 4,600 litrów wody, a filtr witaminowy do uchwytu na około 2,000 litrów wody.

Do każdego z zestawów wymiennych filtrów dołączona jest również jedna uszczelka - w zestawie z filtrami osadowymi do zamontowania pomiędzy wężem, a słuchawką, a w zestawie z filtrami wylotowymi do zamontowania pomiędzy sitem wylotowym a wylewką.

Filtry oczyszczające są dobrze widoczne i nie ma potrzeba rozkręcania słuchawki w celu sprawdzenia ich stopnia zabrudzenia. Na uchwycie słuchawki znajduje się transparenty obszar, przez który doskonale widać zamontowany w słuchawce filtr. Dobrze widoczny jest także filtr zamontowany w głowicy słuchawki.

Zmiana koloru filtrów to informacja, że należy je wymienić. Wymiana obu filtrów zajmuje nie więcej niż dwie minuty.

Słuchawkę Lotus wyposażono w specjalne sito wylotowe z 280 mikrootworami, dzięki czemu zwiększone jest ciśnienie, zmniejsza się natomiast ilość zużywanej podczas korzystania z prysznica wody nawet do 40%

Płytka wylotowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co znacznie wydłuża jej żywotność. Jest to również element wymienny, nie ma więc obawy, że po pewnym czasie cała głowica prysznicowa będzie bezużyteczna. Regularna wymiana filtrów oraz sita wylotowego zapewni prawidłowe działanie i odpowiednie ciśnienie wody przez długi czas.

image

Słuchawka prysznicowa Zepter Lotus dostępna jest w dwóch kolorach - w kolorze białym i w kolorze srebrnym. Wyboru koloru dokonać można na górze strony - nad polem cena.

Słuchawka pasuje do standardowego węża prysznicowego.

Informacje dodatkowe:

Nazwa produktu: Słuchawka prysznicowa Lotus

Kod produktu:

  • WTS-001SL - słuchawka prysznicowa Zepter Lotus w biała
  • WTS-001WH - słuchawka prysznicowa Zepter Lotus srebrna
  • Linie produktów - Kliknij w logo poniżej aby wyświetlić produkty z wybranej kategorii