• Rękawica Zepter

Symbol: MIC-300-1-W

Rękawica Zepter Magic Glove zbiera i zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz swojej struktury. Rękawica do stosowania na sucho i na mokro.

17.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 14
Kurier DPD 14
Paczkomaty InPost 15
Kurier InPost 18
Kurier DPD (Pobranie) 19
Kurier InPost (Pobranie) 20
Dostępność 26 szt.

Zamów telefonicznie: 692 288 005

Rękawica Zepter

Niezwykle popularna rękawica Zepter Magic Glove to produkt, który od wielu lat z powodzeniem wykorzystywany jest jako nieoceniona pomoc przy sprzątaniu.

Wiele pozytywnych opinii na temat "magicznej rękawicy" firmy Zepter jest potwierdzeniem jej przydatności i uniwersalności.

Rękawica Zepter może być używana do sprzątania zarówno na sucho jak i na mokro.

Podczas stosowania na sucho rękawica nadaje ścieranym powierzchniom ładunek elektrostatyczny odpychający kurz, dzięki czemu pozostaną one czyste przez dłuższy czas.

Jako przykład zastosowania rękawicy na sucho może posłużyć przecieranie kurzu z ekranów telewizorów i komputerów. Podczas wycierania ekranu tradycyjną szmatką bawełnianą kurz po kilku chwilach osiada na ekranie ponownie. Przecierając ekran z rękawicą Zepter Magic Glove neutralizującą pole elektrostatyczne kurz osiada na ekranie znacznie później.

Podczas stosowania rękawicy na mokro mikrowłókna wchłaniają zanieczyszczenia i zatrzymują je wewnątrz rękawicy. Dzieje się tak z dwóch powodów.

Po pierwsze cząsteczki wody znajdujące się pomiędzy włóknami mają zdolność absorpcji zanieczyszczeń, po drugie specjalna konstrukcja włókien którą można porównać do gwiazdy o wielu ramionach może zgromadzić w sobie nawet cztery razy więcej brudu niż wynosi jej własny ciężar i nie trzeba jej co chwilę płukać.

Rękawica Zepter zastosowanie:

Rękawica Zepter ma bardzo wiele zastosowań i nie sposób wymienić tutaj ich wszystkich. Najczęściej jednak wykorzystywana jest do mycia i czyszczenia takich elementów jak:

  • mycie okien i luster
  • kabiny prysznicowej
  • szyb samochodowych
  • usuwanie kurzu z ekranów telewizorów, tabletów i komputerów
  • wycieranie kurzu z pólek
  • a także do wycierania wanny i umywalki, kafelków i wielu innych przedmiotów.

Magiczna rękawica Zepter nie pozostawia nieestetycznych smug i zacieków i co kluczowe używamy jej  bez żadnych dodatkowych detergentów i środków chemicznych.

Ostrzegamy również przed różnego rodzaju podróbkami, które na pierwszy rzut oka mogą być łudząco podobne. Tylko oryginalna rękawica firmy Zepter posiada swoje unikalne właściwości. Tańsze zamienniki, mimo, że mogą wyglądać praktycznie tak samo nie dadzą równie dobrego efektu jak oryginalna rękawica Zepter.

Przed pierwszym użyciem

Aby w pełni wykorzystać możliwości rękawicy Zepter Magic Glove należy ją odpowiednio przygotować.

Przed pierwszym użyciem należy dwukrotnie wyprać rękawicę w celu aktywowania włókien.

Najlepszym wyborem będzie szare mydło, jeśli nie jest to możliwe można ją wyprać w pralce używając zwykłego proszku lub płatków mydlanych - nie wolno stosować wybielaczy ani chloru, a w przypadku płukania żadnych zmiękczaczy.

Należy również unikać prania rękawicy wraz z ręcznikami frotte.

W celu uzyskania maksymalnej skuteczności podczas czyszczenia i sprzątania z użyciem rękawicy Zepter należy wykonywać łagodne i koliste ruchy.

Nazwa produktu: Rękawica Zepter Magic Glove

Wymiary rękawicy: 22 x 14 centymetrów

Kod produktu: MIC-300-1-W

Kolor: biały

Producent: Zepter

  • Linie produktów - Kliknij w logo poniżej aby wyświetlić produkty z wybranej kategorii