• Termokontroler Zepter

Termokontroler jest to specjalny uchwyt do pokryw garnków i patelni z precyzyjnym wskaźnikiem temperatury. Smażenie, pieczenie i gotowanie z użyciem termokontrolera znacznie ułatwia proces przygotowywania potraw.

W zależności od modelu wyświetlacz wskazuje właściwy zakres temperatur na jednej lub na dwóch skalach. Termokontroler pozwala sprawdzić czy temperatura jest właściwie dostosowana bez podnoszenia pokrywki, co ma szczególne znaczenie na przykład podczas gotowania na parze.

W ofercie posiadamy termokontrolery do wszystkich linii naczyń Zepter.

Reduktor wysokości do termokontrolera Zepter

Każdy oryginalny termokontroler Zepter pasuje do pokryw garnków i patelni Zepter ze wszystkich dostępnych linii produktów, nawet tych, produkowanych wiele lat temu. Prosimy jednak zwrócić uwagę, czy Państwa pokrywa posiada delikatne wgłębienie pod obecnie zamontowanym kontrolerem temperatury. Jeśli na pokrywie jest nieznaczne wgłębienie, to do prawidłowego montażu niezbędny będzie reduktor wysokości.

W takiej sytuacji niezwłocznie po zakupie termokontrolera w sklepie zepremium.pl prosimy o informację telefoniczną pod numer 692-288-005, a dołożymy do Państwa zamówienia reduktor wysokości za darmo.