• Generatory jonów ujemnych Zepter

Przenośne jonizatory Zepter Myion to lekkie urządzenia do zawieszenia na szyi lub do postawienia na szafce nocnej obok łóżka. Emitery jonów ujemnych Zepter są bardzo proste w obsłudze - włączane i wyłączane są za pomocą jednego przycisku, a ładowanie odbywa się poprzez port USB. Wybierz wersję generatora jonów ujemnych, która podoba Ci się najbardziej.

Jak działa generator jonów ujemnych Zepter

Zadaniem generatorów Myion jest produkcja jonów ujemnych, które wiążą dodatnie cząstki takie jak choćby pleśń, bakterie i wirusy czy dym papierosowy i wraz z nimi opadanie na powierzchnię zanim dostaną się do układu oddechowego.

W przeciwieństwie do oczyszczaczy stacjonarnych z jonizatorem, które warto mieć w domu i w pracy, przenośne generatory jonów ujemnych stworzono z myślą o osobach często przebywających wśród większych skupisk ludzkich na przykład w kinie, w tramwaju, na koncercie, czy w markecie, dlatego ilość produkowanych jonów ujemnych jest wyższa.

Generatory jonów ujemnych wspomagają również osoby borykające się z problemami alergicznymi powodowanymi na przykład pyleniem roślin w okresie wiosennym. Będą przydatne również w sezonie grzewczym, gdy zanieczyszczenie powietrza i emisja pyłów jest bardzo wysoka.