• Fulerenowy filtr do lampy Bioptron Medall

Symbol: PAG-960-FFK

Dodatkowy filtr fulerenowy do lampy Bioptron Medall

673.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność 2 szt.

Zamów telefonicznie: 692 288 005

Filtr fulerenowy do lampy Bioptron Medall

Obecnie wszystkie nowe lampy Bioptron Medall dostępne w oficjalnej sprzedaży są już wyposażone w dodatkowy filtr fulerenowy.

Jeśli jednak są Państwo posiadaczami tego modelu lampy od dłuższego czasu to warto rozważyć zakup filtra, dzięki czemu znacznie rozszerzą Państwo możliwości swojego urządzenia.

W roku 2017, zainspirowani właściwościami cząsteczki fulerenu naukowcy Bioptron opracowali i opatentowali unikatową technologię Tesla Hyperlight Optics, działająca jak generatory nanofotonowe, które przekształcają światło pionowo liniowo spolaryzowane (VLPL) w poziomo liniowo spolaryzowane (HLPL) w światło hiperspolaryzowane.

Nanofotonowy filtr fulerenowy generuje światło hiperspolaryzowane od 400 nm i 10% energii, powoli wzrasta do 459 nm i 40% energii, dalej zwiększając swoją energię do 480 nm i zwiększając ją do 80%, osiągając tym samym maksimum +- 550 nm; posiada energię rotacyjną / wibracyjną materiału nanofotonicznego z 16 szczytami w zakresie od 3000 nm do 15000 nm.

Światło hiperspolaryzowane stymuluje procesy samonaprawy tkanek i zapobiega ich degradacji (nawet w przypadku głębiej położonych struktur, takich jak nerwy, ścięgna, chrząstki, kości i narządy wewnętrzne).

Fuleren to cząsteczka złożoną z 60 atomów węgla i jest jedyną cząsteczką jednego pierwiastka tworzącą klatkę sferyczną.

Ma ona dwanaście regularnie pięciokątnych i dwadzieścia regularnie sześciokątnych powierzchni.

jak działa filtr fulerenowy

Rozproszony strumień świetlny, który jest emitowany przez żarówkę halogenową wchodzi w interakcję z jednostką optyczną Brewstera, która przekształca strumień światła w światło pionowo liniowo spolaryzowane - Vertically Linearly Polarized Light w skrócie VLPL

W momencie, kiedy światło VLPL przechodzi przez system optyczny Bioptron staje się unikatowym idealnie uporządkowanym światłem poziomo liniowo spolaryzowanym - hiperspolaryzowanym światłem Quantum Hyperlight w skrócie HLPL.

Światło VLPL oddziałuje z cząsteczkami C60 zawartymi w filtrze fulerenowym, które obracają się z zawrotną prędkością 18 miliardów razy na sekundę!

Więcej na temat pozytywnych efektów stosowania produktów medycznych Bioptron znajdą Państwo na naszym blogu.

Przypominamy, że żadna terapia uzupełniająca nie powinna być uznawana za alternatywę dla profesjonalnej porady lekarza.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  • Linie produktów - Kliknij w logo poniżej aby wyświetlić produkty z wybranej kategorii