• Poduszka Zepter Doppio

Symbol: DP-4070

Poduszka Zepter Doppio stworzona została z naturalnego lateksu z drzewa kauczukowego Hevea Brasiliensis.

Zamów telefonicznie: 692-288-005

1971.00
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność 0 szt.

Poduszka Zepter Doppio

Myśląc o zdrowym i komfortowym śnie pierwszą rzeczą jaka przychodzi nam do głowy jest dobry jakościowo materac, zapominamy jednak, że to nie wszystko. Równie ważna jest odpowiednia poduszka.

Quanomed to linia materacy i poduszek klasy Premium.

Poduszka Doppio wykonana została z naturalnego lateksu, dzięki czemu zachowuje swój kształt i nie jest podatne na odkształcenia.

Poza doskonałymi właściwościami fizycznymi naturalny lateks posiada również bardzo dobre właściwości higieniczne oraz mikrobiologiczne.

W naturalnym lateksie nie ma więc roztoczy, ani innych niepożądanych mikroorganizmów. Dodatkową ochroną są specjalne włókna AMICOR™ zabezpieczające przed drobnoustrojami.

Ponadto poduszka Doppio stworzona z naturalnego lateksu świetnie odprowadza wilgoć, a także zapewnia doskonałą regulację temperatury dzięki zastosowaniu technologii Therapy Air Flow. Dzięki milionom miniaturowych, połączonych ze sobą pęcherzyków powietrza tworzy się naturalna sprężystość oraz naturalny przepływ powietrza.

Do produkcji poduszki Zepter Doppio nie wykorzystano żadnych szkodliwych środków chemicznych ani syntetycznych,a  także pestycydów oraz herbicydów.

Poza naturalnym lateksem poduszka Doppio posiada unikalny, dwustronny pokrowiec Extraquano, który wykonany jest z kaszmiru i tkaniny wiskozowej.

W produkcji pokrowca wykorzystano rozwiązania takie jak:

AntiBact - jest to dodatkowa procedura antybakteryjna PLT. Zabieg ten hamuje rozwój bakterii, a także zapobiega rozwojowi pleśni oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. AntiBAct posiada certyfikat OEXO-TEX, który jest potwierdzeniem tego, że jest całkowicie bezpieczna dla astmatyków oraz dla dzieci.

AntiStat - specjalne włókna węglowe, kótre znajdują się na poszewkach Extraquano uwalniają nagromadzone ładunki oczyszczając organizm ze szkodliwej elektryczności statycznej.

HyperOxy - jest to specjalna technologia, która ma na celu poprawę krążenia, stymuluje dopływ tlenu do komórek, co pozwala na ich szybszą regenerację.

Właściwości pokrowca Extraquano:

Strona czerwona: zapewnia doskonały komfort oraz przepływ powietrza

Strona biała: strona aktywna - wykorzystująca wyżej opisane technologie AntiBact, AntiStat oraz HyperOxy posiadające właściwości terapeutyczne, a także zapobiegają namnażaniu się mikroorganizmów oraz pochłaniają szkodliwe ładunki elektrostatyczne.

Wybierając poduszkę Zepter Doppio zapewnimy sobie idealny komfort, właściwy przepływ powietrza oraz utrzymanie idealnej temperatury.

Poduszka Doppio jest produktem antyalergicznym oraz niezwykle trwałym.

Jest więc doskonałym wyborem dla osób nie uznającym kompromisów, ceniących komfort, a także najwyższą jakość produktu.

Pielęgnacja i konserwacja:

Poduszek wykonanych z naturalnego lateksu nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, nie należy również wystawiać ich na działanie ujemnych temperatur.

Przypadkowo rozlana woda nie uszkadza naturalnego lateksu, będzie jednak potrzebny dłuższy czas na całkowite wyschnięcie.

W przypadku poszewki poduszki Zepter Doppio należy poddawać je wyłącznie czyszczeniu chemicznemu.

Używanie dodatkowej poszewki na poduszkę Doppio nie działa na funkcje terapeutyczne Quanomed.

Informacje dodatkowe:

Nazwa produktu: Poduszka Doppio

Kod produktu: DP-4070

Wymiary poduszki Doppio: 40 x 70 x 11 centymetrów

Linia produktów: Quanomed Sleep Smart System

  • Produkty podobne - Zobacz powiązane produkty, które mogą Cię zainteresować
  • Linie produktów - Kliknij w logo poniżej aby wyświetlić produkty z wybranej kategorii