• Patelnia grillowa Zepter 28 cm

Symbol: Z-2830Z

Patelnia grillowa Zepter 3 litrowa o średnicy 28 centymetrów z pokrywą

2397.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Kurier InPost 0
Kurier DPD 0
Dostępność 1 szt.

Zamów telefonicznie: 692 288 005

Patelnia grillowa Zepter 28 cm

Griller Z2830Z firmy Zepter to świetna i zdrowa alternatywa dla tradycyjnego grillowania.

Patelnia wykonana jest z wysokiej jakości stali 316L. Jest to nieporowaty materiał wykorzystywany tam, gdzie najwyższa jakość ma kluczowe znaczenie. Ze stali 316L wytwarza się instrumenty chirurgiczne, implanty czy ekskluzywną biżuterię i zegarki.

Wielowarstwowe dno za pomocą specjalnej prasy o nacisku 2000 ton nierozerwalnie łączy akutermiczne dno patelni grillowej z jej korpusem.

Patelnia grillowa Zepter Z2830Z dostosowana jest do wszystkich źródeł ciepła: do kuchenki gazowej oraz płyty ceramicznej, elektrycznej oraz indukcyjnej.

Patelnia grillowa Zepter świetnie sprawdzi w domu, nawet  podczas niepogody. Jeśli posiadają Państwo przenośną płytę indukcyjną można grillować na patelni Zepter również na dworze - zawsze, gdy tylko będą mieli Państwo ochotę na smaczne dania z grilla.

Pokrywę patelni wyposażono w analogowy termokontroler - wskaźnik temperatury, dzięki któremu mają Państwo pełną kontrolę nad procesem smażenia.

Dlaczego warto korzystać z patelni grillowej

Najważniejszym argumentem jest zdrowsze jedzenie. Podczas tradycyjnego grillowania uwalniają się niebezpieczne dla zdrowia substancje - najbardziej szkodliwe z nich to dioksyny, które przez Międzynarodową Agencję Badań nad Rakiem - IARC zakwalifikowane zostały jako kancerogen z grupy 1. Furany z kolei zostały zakwalifikowane jako związki potencjalnie rakotwórcze, a także mające działanie mutagenne. Podczas tradycyjnego grillowania powstają również wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne - WWA w tym benzopireny. Lista niebezpiecznych związków jest długa, warto więc poszukać zdrowszej alternatywy.

Grillowanie z użyciem patelni Zepter Z-2830Z jest zdecydowanie zdrowsze.

Karbowane dno patelni grillowej Zepter sprawia, że wytapiający się tłuszcz spływa niżej, a potrawy nie "pływają" w tłuszczu.

Griller Zepter świetnie sprawdzi się do grillowania zarówno mięsa oraz kiełbasek, ale również ryb, warzyw, a nawet niektórych owoców.

 

Informacje dodatkowe:

Nazwa produktu: Patelnia griller 3.0 lita

Kod produktu: Z-2830Z

Przeznaczenie: patelnia do grillowania

Źródła ciepła: kuchenka gazowa, płyta indukcyjna, ceramiczna i elektryczna

Pojemność patelni: 3 litry

Średnica patelni: 28 centymetrów

Wysokość patelni: 5,7 cm

Możliwość użycia w piekarniku: TAK

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Producent: Zepter

  • Produkty podobne - Zobacz powiązane produkty, które mogą Cię zainteresować
  • Linie produktów - Kliknij w logo poniżej aby wyświetlić produkty z wybranej kategorii